E-BIKE ULTRA CORROSION DEFENCE – Nomad

SHOP

DOMINO SL
октомври 29, 2020
ACTIVE HEADCOVER
ноември 19, 2020

E-BIKE ULTRA CORROSION DEFENCE

Original price was: 1,190.00ден.Current price is: 595.00ден.

Нема на залиха

Шифра: MU1112 Категории ,

Продира и штити
Филм што не се суши
Спречување на ‘рѓа / антикорозија
Идеално за заштита на терминалите и обвивките на батериите
Отпорен на топла, ладна и солена вода
Раствора ‘рѓа
Заштитата трае до 12 месеци *
Лесно се применува! Доаѓа со нашата „Genius Straw“ формула
За употреба после миење за да се истера вишокот вода.

ЗАБЕЛЕШКА: Пред примена, заштитете ги кочионите површини!

Grupa

Kolicina

Бренд