RAINBOW LIGHT – Nomad

SHOP

MINI CLASSIC
февруари 16, 2023
SPRITE STRIPE
февруари 16, 2023

RAINBOW LIGHT

Original price was: 1,790.00ден.Current price is: 1,074.00ден.

Бидете видени кога возите на вашите мини или макси скутери со новиот Micro Rainbow Light. Micro Rainbow светлото свети во бои на виножитото и ја осветлува шипката за управување. Лесно може да се прицврсти на скутерот со лента Velcro и има два режима на работа, постојано светење и трепкње. Се напојува со литиумска батерија за полнење

Продолжи кон веб страната на Micro

1 на залиха

Шифра: AC9054 Категории ,

Наменета за: Mini Micro & Maxi Micro

Тип

Boja

Бренд