TRIXX 2.0 – Nomad

SHOP

SPRITE
февруари 16, 2023
Freehand Fleece DKA357
февруари 16, 2023

TRIXX 2.0

6,993.00ден9,990.00ден

Шифра: TRIXX 2.0 Категории ,

Возраст: 5-12, Teens
Наменет за: Asphalt & skate park
Подлога: Asphalt, Indoor
Висина на волан: 77 cm
Подесување на волан: No
Вадење на волан: No
Се преклопува: No
Димензија на тркала: /
Тежина на производот: 3.7 kg
Дозволена тежина: /

Тип

Boja

, ,

Бренд