Panorama Jacket 65744 – Nomad

SHOP

W Imperial Puffy Jacket 65690
January 23, 2023
Garibaldi 2.0 Jacket 65747
January 23, 2023

Panorama Jacket 65744

16,990.00ден

SKU: Panorama Jacket 65744 Categories: ,

Водоотпорна и дишлива 2слојна мембрана Helly Tech Performance
4насочна растегливост
Водоодбивен финиш на надворешниот материјал
Џеб за батерија на минусни температури
Водоотпорни патенти YKK
Компатибилност за кацига под капата
Капа која се вади

Pol

Brend

Golemina

,

Grupa

Boja