8 IN 1 KIT – Nomad

SHOP

EARTH JERSEY
август 25, 2021
PACK´N PEDAL BASKET
септември 28, 2021

8 IN 1 KIT

Original price was: 3,390.00ден.Current price is: 2,712.00ден.

7 на залиха

Шифра: MU250 Категории ,

– Содржи Nano Tec Bike Cleaner за брзо и лесно чистење
– Содржи избор на четки за длабинско чистење
– Содржи спреј за велосипеди за заштита од ‘рѓа и корозија
– Доаѓа со специјална кутија за чување на производите

Grupa

Бренд