DOWN SPIRIT GTX – Nomad

SHOP

BENNET R-TEX JUNIOR MITTEN
декември 22, 2022
ARON
декември 22, 2022

DOWN SPIRIT GTX

5,334.00ден8,890.00ден

Шифра: DOWN SPIRIT GTX Категории ,

Карактеристики:
GORE-TEX: Ветероодбивна и водоотпорна, дишлива мембрана

4-way Softshell: Надворешен материјал кој се растегнува во 4 насоки и нуди извонреден комфорт.

Goatskin DD Leather: Козја кожа.

Вистински пердуви за зголемена изолација.

Пол

Бренд

Golemina

, ,

Grupa

Boja

,