EDGE 520 BUNDLE – Nomad

SHOP

BATTERY CHARGER
септември 3, 2019

EDGE 520 BUNDLE

Original price was: 24,000.00ден.Current price is: 16,800.00ден.

GPS комјутер за велосипед коj возењето ќе го направи професионално и точно давајќи Ви ги сите потребни информации кои ви се потребни за максимална продуктивност. Сензори: GPS, GLONASS, Barometric altimeter. Има bluetooth. Вклучува premium heart rate sensor, сензор за каденца, сензор за брзина

https://www.garmin.com

1 на залиха

Шифра: 420200 Категории ,

Димензии: 49.0 x 73.0 x 21.0 mm
Тежина: 60gr
Батерија: rechargeable lithium-ion
Големина на екран: 35.0 x 47.0 mm
Траење на батерија: до 15 часа

Бренд

Kategorija

Тип

Boja