Rapport Jacket DWP529 – Nomad

SHOP

Ice Gleam III Jkt DWP528
февруари 16, 2023
KATO 27.5
март 16, 2023

Rapport Jacket DWP529

5,873.00ден8,390.00ден

Шифра: Rapport Jacket DWP529 Категории ,

Скијачка Јакна
Четиринасочно растеглива
Водоотпорност: 10.000mm
Водоодбивен финиш на материјалот, шавови целосно залепени

Пол

Бренд

Golemina

, , ,

Grupa

Boja