SCOTT RC PRO BIBS – Nomad

SHOP

SCOTT RC PRO SF
јуни 29, 2023
SYNCROS MULTIMOUNT SADDLE INTERFACE
јуни 30, 2023

SCOTT RC PRO BIBS

7,490.00ден

Шифра: SCOTT RC PRO BIBS Категории ,

Бициклистичките SCOTT RC Pro +++ се елегантни и стилски, со уникатен држач за нозе направен од директно нанесен силикон за финиш со низок профил и удобност. Одликувајќи се со ткаенина за дишење и мрежести вентилациони влошки, овие шорцеви се избор број 1 за нашите возачи на тимот XC Racing.

Бренд

Пол

Boja

,

Golemina

, , , ,