Alpha 3.0 Jacket 65551 – Nomad

SHOP

Lifa Active Crew 49389
јануари 23, 2023
Lifaloft Insulator Jacket 65603
јануари 23, 2023

Alpha 3.0 Jacket 65551

19,383.00ден27,690.00ден

Шифра: Alpha 3.0 Jacket 65551 Категории ,

Водоотпорна и дишлива 3слојна мембрана Helly Tech Professional
4насочна растегливост
H2 FLOW полнење
Водоодбивен финиш на надворешниот материјал
Џеб за батерија на минусни температури
Водоотпорни патенти YKK
Компатибилност за кацига под капата
Капа која се вади

Пол

Бренд

Golemina

, , ,

Grupa

Boja

, ,