Sogn Cargo Pant 65673 – Nomad

SHOP

Alpha 3.0 Jacket 65551
јануари 23, 2023
W Motionista Lifaloft Jacket 65677
јануари 23, 2023

Sogn Cargo Pant 65673

10,773.00ден15,390.00ден

Шифра: Sogn Cargo Pant 65673 Категории ,

Водоотпорна и дишлива 2слојна мембрана Helly Tech Performance
2насочна растегливост
Водоодбивен финиш на надворешниот материјал
Појачан материјал на критични точки
Водоотпорни патенти YKK

Пол

Бренд

Golemina

, ,

Grupa

Boja

,