BIO CHAIN CLEANER – Nomad

SHOP

DOMINO SL
октомври 29, 2020
ACTIVE HEADCOVER
ноември 19, 2020

BIO CHAIN CLEANER

Original price was: 790.00ден.Current price is: 632.00ден.

36 на залиха

Шифра: MU950 Категории ,

Брзо и ефикасно Остранува масло и нечистотија
– Безбеден за сите видови на ланци
– формула растворлива со вода за лесно испирање
– Продира низ масни наслаги за намалување на триењето
– Биоразградлив

Grupa

Kolicina

Бренд