DOMINO SL – Nomad

SHOP

QUEEN
октомври 29, 2020
BIO DEGREASER
октомври 30, 2020

DOMINO SL

Original price was: 14,990.00ден.Current price is: 7,495.00ден.

Оваа кондура е за женски на кои им е потребна кондура која има силен перформанс за парк сесии, но и за секаква подлога. Domino не ги изневерува очекувањата, благодарение на Superlace closure системот, CAB5 heel retention и Stamina гумите.

Продолжи кон веб страната на Northwave

Шифра: DOMINO SL Категории ,

Систем за затегање: SUPERLACE
Подршка на петица: CAB-5
Ѓон: STAMINA
Лајнер: TF2
Тврдина: 6/10

Бренд

Пол

Boja

Golemina

, , , , ,