BIO DEGREASER – Nomad

SHOP

DOMINO SL
октомври 29, 2020
ACTIVE HEADCOVER
ноември 19, 2020

BIO DEGREASER

890.00ден

78 на залиха

Шифра: MU948 Категории ,

Био формула која лесно продрува и во најтешките масни наслаги
– Се користи за сите видови на ланци и запчаници
– формула која лесно Се раствора со вода и Се штити околината
– Остранува и водоотпорни масти

Grupa

Kolicina

Бренд