Garibaldi 2.0 Jacket 65747 – Nomad

SHOP

Panorama Jacket 65744
јануари 23, 2023
Swift Stretch Jacket 65870
јануари 23, 2023

Garibaldi 2.0 Jacket 65747

21,693.00ден30,990.00ден

Шифра: Garibaldi 2.0 Jacket 65747 Категории ,

Водоотпорна и дишлива 2слојна мембрана Helly Tech Performance
4насочна растегливост
H2 FLOW полнење
Водоодбивен финиш на надворешниот материјал
Вентилациони отвори
Џеб за батерија на минусни температури
Водоотпорни патенти YKK
Чип за спасување RECCO
Компатибилност за кацига под капата
Капа која се вади

Пол

Бренд

Golemina

, ,

Grupa

Boja

,