LIFA MERINO MIDWEIGHT CREW 49364 – Nomad

SHOP

HELENA R-TEX MITTEN
декември 22, 2023
W LIFA MERINO MIDW GRA CREW 49379
јануари 2, 2024

LIFA MERINO MIDWEIGHT CREW 49364

Original price was: 5,490.00ден.Current price is: 3,843.00ден.

Шифра: LIFA MERINO MIDWEIGHT CREW 49364 Категории ,

Бејслејер од 100% мерино волна за совршен баланс помеѓу незадржување на влага, терморегулација и комфорт

Пол

Бренд

Golemina

, , ,

Grupa

Boja

,