LIFA ACTIVE CREW 49389 – Nomad

SHOP

LIFA MERINO MIDWEIGHT PANT 49366
јануари 2, 2024
BOSSANOVA PUFFY JACKET 65781
јануари 2, 2024

LIFA ACTIVE CREW 49389

Original price was: 3,690.00ден.Current price is: 2,583.00ден.

Шифра: LIFA ACTIVE CREW 49389 Категории ,

Бејслејер од двојслојна конструкција за совршен баланс помеѓу незадржување на влага, терморегулација и комфорт

Пол

Бренд

Golemina

, ,

Grupa

Boja