Lifaloft Insulator Jacket 65603 – Nomad

SHOP

Alpha 3.0 Jacket 65551
јануари 23, 2023
W Motionista Lifaloft Jacket 65677
јануари 23, 2023

Lifaloft Insulator Jacket 65603

8,603.00ден12,290.00ден

Шифра: Lifaloft Insulator Jacket 65603 Категории ,

Лесна, топла и ветероодбивна и водоодбивна подјакна
Водоодбивен финиш на надворешниот материјал
Полнење Primaloft

Пол

Бренд

Golemina

, ,

Grupa

Boja