Mudplay III RKP191-5RB – Nomad

SHOP

BREEZE 2 JACKET
септември 4, 2019
ALBONA
јануари 23, 2020

Mudplay III RKP191-5RB

1,845.00ден

Шифра: Mudplay III RKP191-5RB Категории ,

Водоотпорeн и дишлив скафандер изработен од лесен полиестер
Водоотпорност: Мембрана Isolite со 5.000mm
Водоотпорен финиш на надворешниот материјал
Сите шавови се залепени
Полиестерско полнење Thermoguard
Фиксна капуљача

Пол

Бренд

Golemina

,

Grupa