W LIFA MERINO MIDW GRA CREW 49379 – Nomad

SHOP

LIFA MERINO MIDWEIGHT PANT 49366
јануари 2, 2024
BOSSANOVA PUFFY JACKET 65781
јануари 2, 2024

W LIFA MERINO MIDW GRA CREW 49379

Original price was: 5,890.00ден.Current price is: 4,123.00ден.

Шифра: W LIFA MERINO MIDW GRA CREW 49379 Категории ,

Женски бејслејер од 100% мерино волна за совршен баланс помеѓу незадржување на влага, терморегулација и комфорт

Пол

Бренд

Golemina

,

Grupa

Boja

,