W LIFA MERINO MIDW GRA PANT 49411 – Nomad

SHOP

LIFA MERINO MIDWEIGHT PANT 49366
јануари 2, 2024
BOSSANOVA PUFFY JACKET 65781
јануари 2, 2024

W LIFA MERINO MIDW GRA PANT 49411

4,123.00ден5,890.00ден

Шифра: W LIFA MERINO MIDW GRA PANT 49411 Категории ,

Женски бејслејер од 100% мерино волна за совршен баланс помеѓу незадржување на влага, терморегулација и комфорт

Пол

Бренд

Golemina

, ,

Grupa

Boja

,