W Motionista Lifaloft Jacket 65677 – Nomad

SHOP

Sogn Cargo Pant 65673
јануари 23, 2023
W Snowplay Jacket 65735
јануари 23, 2023

W Motionista Lifaloft Jacket 65677

15,043.00ден21,490.00ден

Шифра: W Motionista Lifaloft Jacket 65677 Категории ,

Водоотпорна и дишлива 3слојна мембрана Helly Tech Professional
4насочна растегливост
H2 FLOW полнење
Водоодбивен финиш на надворешниот материјал
Џеб за батерија на минусни температури
Водоотпорни патенти YKK
Чип за спасување RECCO
Компатибилност за кацига под капата
Капа која се вади

Пол

Бренд

Golemina

, ,

Grupa

Boja