W Snowplay Jacket 65735 – Nomad

SHOP

W Imperial Puffy Jacket 65690
јануари 23, 2023
Garibaldi 2.0 Jacket 65747
јануари 23, 2023

W Snowplay Jacket 65735

12,103.00ден17,290.00ден

Шифра: W Snowplay Jacket 65735 Категории ,

Водоотпорна и дишлива 2слојна мембрана Helly Tech Performance
4насочна растегливост
Водоодбивен финиш на надворешниот материјал
Џеб за батерија на минусни температури
Водоотпорни патенти YKK
Компатибилност за кацига под капата
Капа која се вади

Пол

Бренд

Golemina

, , ,

Grupa

Boja

,