Bossanova Puffy Jacket 65781 – Nomad

SHOP

Panorama Jacket 65744
јануари 23, 2023
Swift Stretch Jacket 65870
јануари 23, 2023

Bossanova Puffy Jacket 65781

14,273.00ден20,390.00ден

Шифра: Bossanova Puffy Jacket 65781 Категории ,

Водоотпорна и дишлива 2слојна мембрана Helly Tech Performance
4насочна растегливост
Водоодбивен финиш на надворешниот материјал
Џеб за батерија на минусни температури
Водоотпорни патенти YKK
Компатибилност за кацига под капата
Капа која се вади

Пол

Бренд

Golemina

, , ,

Grupa

Boja

,