Resolute 12 – 180 – Nomad

SHOP

MERCURY SOFTSHELL PANT W
февруари 25, 2020
AXA Linq 100
мај 29, 2020

Resolute 12 – 180

1,590.00ден

1 на залиха

Шифра: 59431895SC Категории , ,

Должина: 180 цм
Тежина: 620 гр
Дебелина: 12 мм
Ниво на заштита: 5/15

Тип

Boja

Brava

Бренд