Swift Stretch Jacket 65870 – Nomad

SHOP

Bossanova Puffy Jacket 65781
јануари 23, 2023
Champow Beanie 67451
јануари 23, 2023

Swift Stretch Jacket 65870

17,493.00ден24,990.00ден

Шифра: Swift Stretch Jacket 65870 Категории ,

Водоотпорна и дишлива 2слојна мембрана Helly Tech Performance
4насочна растегливост
Водоодбивен финиш на надворешниот материјал
Џеб за батерија на минусни температури
Водоотпорни патенти YKK
Компатибилност за кацига под капата
Капа која се вади

Пол

Бренд

Golemina

, , , ,

Grupa

Boja

,