GTR TEAM 105 RS100 – Nomad

SHOP

MIRAFIORI 270 MAN
април 25, 2023
ASPECT 940
јуни 19, 2023

GTR TEAM 105 RS100

99,393.00ден141,990.00ден

Фотографијата е од информационен карактер да ја опише бојата на рамката. Опремата може да биде различна.

Шифра: GTR TEAM 105 RS100 Категории , ,

Рамка: GTR TEAM RIM – CARBON MONOCOQUE 46TON
Вилушка: GTR TEAM RIM – CARBON MONOCOQUE 46TON
Стем: FSA OS-168 – CUSTOM WILIER
Волан: FSA OMEGA
Заден менувач: SHIMANO 105 RD-R7000-SS
Преден менувач: SHIMANO 105 FD-R7000
Шалтери: SHIMANO 105 ST-R7000
Пренос: SHIMANO 105 FC-R7000 50-34T
Запчаник: SHIMANO 105 CS-R7000 11-30T
Сопирачки: SHIMANO 105 BR-R7000-RS
Тркала: SHIMANO RS100
Ланец: SHIMANO CN-HG600-11
Колче за седиште: FSA GOSSAMER SB20
Седиште: PROLOGO KAPPA
Гуми: VITTORIA ZAFFIRO PRO 4 700X25

Тип

Пол

Големина на тркало

Бренд

Boja

Големина на рам

, ,