MERCURY SOFTSHELL PANT W – Nomad

SHOP

SCARABEO S
јануари 24, 2020
Resolute 8 – 150
мај 29, 2020

MERCURY SOFTSHELL PANT W

7,374.00ден12,290.00ден

Лесни, отпорни на ветар пантолони за Турно Скијање направени од растеглива ткаенина

Шифра: MERCURY SOFTSHELL PANT W Категории ,

Технологии
Водоодбивни,
Ветроодбивни,
Дишливи
Подесувачки појачан појас
Патент за вентилација

Материјал
Династреч: 65% Полиамид, 26% Полиестер, 9% Еластин

Пол

Бренд

Golemina

,

Grupa