Resolute 8-120 – Nomad

SHOP

MERCURY SOFTSHELL PANT W
февруари 25, 2020
AXA Linq 100
мај 29, 2020

Resolute 8-120

790.00ден

Шифра: AXA Resolute 8-120 Категории , ,

Должина: 120 цм
Тежина: 300 гр
Дебелина: 8 мм
Ниво на заштита: 3/15

Тип

Boja

,

Brava

Бренд