SPINE – Nomad

SHOP

JSP 3.0 WOMAN
септември 3, 2019
ECHO15 STEADY
септември 3, 2019

SPINE

Original price was: 10,990.00ден.Current price is: 5,495.00ден.

Многу лесна конструкција благодарејќи на INMOLD конструкцијата
Активно подесување на вентилација
Меките перничиња за уши со еластични краеви овозможуваат максимален комфорт и најдобро ниво на заштита

Продолжи кон веб страната на Alpina

1 на залиха

Шифра: A9088230 Категории , ,

Заштита:
Керамичка обвивка
INMOLD Конструкција
HI-EPS технологија
EDGE PROTECT

Ергономија:
Систем за подесување “RUN SYSTEM ERGO SNOW”
3D вклопување

Удобност:
Контрола на воздух “AIRSTREAM CONTROL”
Променлива внатрешност
Заштита и греење на врат

Бренд

Boja

Тип

Golemina