Resolute 8 – 180 – Nomad

SHOP

MERCURY SOFTSHELL PANT W
февруари 25, 2020
AXA Linq 100
мај 29, 2020

Resolute 8 – 180

1,090.00ден

7 на залиха

Шифра: 59430895SC Категории , ,

Должина: 180 цм
Тежина: 320 гр
Дебелина: 8 мм
Ниво на заштита: 3/15

Тип

Boja

Brava

Бренд