FOLDABLE 600 – Nomad

SHOP

MERCURY SOFTSHELL PANT W
февруари 25, 2020
AXA Linq 100
мај 29, 2020

FOLDABLE 600

3,490.00ден

4 на залиха

Шифра: 59800295SB Категории , ,

Должина: 95 цм
Тежина: 850 гр
Дебелина: 6 мм
Ниво на заштита: 7/15

Тип

Boja

Brava

Бренд