CARBON CLASSIC – Nomad

SHOP

COCHISE 110
декември 15, 2020
Windbreaker Headband 366006-0002
декември 21, 2020

CARBON CLASSIC

2,334.00ден3,890.00ден

Шифра: CARBON CLASSIC Категории , ,

Супер лесен, карбонски стап за скијање со одлична, удобна рачка за прифаќње. Изработен од komperdell.

Бренд

Пол

Grupa

Boja

Golemina